Custom Bg

1. ILE KOSZTUJE PIERWSZY TRENING? - Nic! Możesz spróbować wszystkich zajęć zanim wykupisz karnet: Trx + Cross + Mobility.

2. CZY TRZEBA ZAPISYWAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA? - Tak. Rezerwujesz = trenujesz, czyli na wszystkie zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (w recepcji lub sms 504 33 90 33 - w treści dzień, godzina, imię i nazwisko).

3. CZY HONORUJECIE KARTY SPORTOWE? - Tak. Zapraszamy do nas z kartami MULTISPORT PLUS, MULTISPORT SENIOR, FIT PROFIT, FIT SPORT.

4. KIEDY MOGĘ ZACZĄĆ? - Dziś! Nie czekaj na początek miesiąca lub tygodnia. Umów się na konkretny dzień i godzinę (patrz pkt. 2)

5. CO WZIĄĆ ZE SOBĄ NA PIERWSZY TRENING? - Obuwie na zmianę,wygodny strój sportowy i dokument potwierdzający tożsamość. Bądź 15 minut wcześniej.

6. CZY DAM RADĘ? - Oczywiście! Chodzą do nas zarówno osoby bardzo aktywne fizycznie, jak i ci, którzy ostatni kontakt ze sportem miały na lekcjach WF Pomożemy Ci powoli i skutecznie zacząć dbać o swoje ciało. Już po kilku treningach zobaczysz swoje postępy!

7. CZY MUSZĘ U WAS PODPISAĆ JAKĄŚ UMOWĘ? - Nie. Przed pierwszym zajęciami podpisujesz tylko dokument poświadczający zapoznanie się z regulaminem klubu. Nie wiążemy naszych klubowiczów długoterminowymi umowami: ćwiczysz z nami, dopóki starczy karnetu!